Kui te pole päris kindel, milline hooldus sobiks teile kõige paremini või mida teie nahk kõige rohkem vajaks? Olete teretulnud meie professionaalsete iluspetsialistide konsultatsioonile. Kindlasti leiame koos, teie soovidele parima lahenduse. Soovitame konsultatsiooni ka enne mitte-kirurgilise protseduuri valimist. Konsultatsioon on teile tasuta, kui valite välja sobiva protseduuri.

Mesoteraapia ehk naha rikastamine aktiivainetega

Mesoteraapia protsessi käigus viiakse aktiivained – nahka noorendavad ja jumet parandavad vitamiinid, mineraalid ja mikroelemendid – sisaldav lahus kergete nõelatorgete abil naha sügavamatesse kihtidesse.

Mesoteraapia mõju: tasandab väiksemaid kortsukesi; annab parema jume; aeglustab naha vananemisprotsessi; vähendab poore ja rasueritust.

Vastunäidustused: verehüübimise häired; kollageeni sünteesi häired, hea- ja halvaloomulised kasvajad; autoimmuunhaigused; allergiad. Ei ole soovitav rasedatele, rinnaga toitmise ajal, alla 16 aastased. Paar nädalat enne ja pärast protseduuri mitte päevitada.

Mesoniitide paigaldamine ehk mittekirurgiline näonaha pinguldamine

Protseduuri algne idee on üle võetud idamaa akupunktuuri ravist. Mesoniidid on bioresorbeeruvad (nahas imenduvad) toestavad niidid, mis spetsiaalsete nõeltega viiakse nahka. Protseduuril kasutame kohalikku tuimestust.

Mesoniitide eelised: naha kvaliteedi ja pingulduse paranemine kõigil vanusegruppidel; vananemisvastane protseduur, eriti õrna ja peenekortsulist tüüpi vananemistunnustega naha puhul; toestab näo aluskarkassi; pinguldab näoovaali; vähendavad tugevaid kortse, nagu suu-nina volt, laubakortsud, pisaravagu, huuleümbruse kortsud; kasutatakse ka kaela- ja dekoltee pinguldamiseks.

Mesoniitide mõju: mesoniitide toimel toimub nahas kollageeni tekke stimuleerimine, lümfi loomuliku äravoolu taastumine, miimikakortsude lõõgastumine, kortsude täitumine ja silenemine,  näo aluskarkassi ja  näokontuuri pinguldamine. Mesoniidid lahustuvad nahas umbes poole aasta jooksul, selle ajaga kasvab nende ümber kollageenkiud, mille mõju kestab umbes 1,5-2 aastat.

Vastunäidustused: vere hüübimise ja kollageeni sünteesi häired; suhkruhaigus; autoimmuunhaigused; nahapõletikud; hea- ja halvaloomulised kasvajad; verehaigused; rasedus ja imetamise periood.

Vereplasma süstid ehk bioloogiline kudede taastamine

Vereplasma ravi on kasutatud juba 20 aastat iluravis ning lausa üle 30 aasta Šveitsi meditsiinis.Plasmaravi kasutatakse juba aastaid edukalt esteetilises kirurgias, laserravis, krooniliste haavandite ravis, spordimeditsiinis kui ka ortopeedias liigesesiseste süstidena. Eestis on taastavate vereliistakute kasutamine (ingl k PRP – platelet-rich plasma) iluravis veel suhteliselt uus protseduur

Inimese veri on tohutult rikas kasulike ainete poolest. Veenist võetud veres leiduvad trombotsüüdid e. vereliistakud eraldatakse tsentrifuugimise teel ja süstitakse nahaalusesse

mikrovereringesse, kus need avaldavad taastavat ja noorendavat mõju. Kasutatakse ainult iga inimese oma verd, mis erinevalt mitmetes muudes ilusüstides kasutatavatest ainetest on täiesti bioloogiline.

Vereplasma süstide mõju: avaldab süstitavale piirkonnale taastavat, noorendavat mõju.

Vastunäidustused: autoimmuunhaigused; onkoloogilised probleemid; depressioon; suhkruhaigus; allergiad; rasedus ja imetamine, alla 16 aasta vanused.

Kaks nädalat enne protseduuri mitte tarvitada antibiootikume ja valuvaigisteid, kuna need pärsivad trombotsüütide aktiivsust. Samuti mitte võtta verd vedeldavaid preparaate, mitte tarbida alkoholi. Arvestama peab süstimisest tuleneva kerge nahaärritusega, seetõttu mitte planeerida samale päevale meiki nõudvaid esindusüritusi; mitte päevitada paar nädalat enne ja pärast protseduuri.

ILUSÜSTID

Ilusüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huulte kuju muutmiseks. Sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja joonekeste tekkimisel. Protseduur on kiire (umbes 30 minutit) ja tulemus kestab sõltuvalt süstitavast piirkonnast ning preparaadist 9-18 kuud.

Teosyal ilusüstid

Täitesüstide valdkonnas on pakkuda uue põlvkonna toode Teosyal – uus hüaluroonhappe preparaat, mis annab väga tasase ja ilusa tulemuse!

Tegu on tõhusatoimelise ja kauakestva alternatiiviga plastilisele kirurgiale. Teosyal ilusüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huultele volüümi andmiseks ja huulte kontuuri ühtlustamiseks.

Vastunäidustused: verehüübimise häired; kollageeni sünteesi häired, hea- ja halvaloomulised kasvajad;  autoimmuunhaigused; allergiad. Ei ole soovitav rasedatele, rinnaga toitmise ajal, alla 16 aastastele. Paar nädalat enne ja pärast protseduuri mitte päevitada.