Füsioterapeut City Tervisekliinikus

Alates oktoobrikuust võtab  City Tervisekliinikus vastu füsioterapeut Varje Kajaste loe lähemalt mida Varje räägib oma tööst.

„Lisaks eluviisile ja toitumisele pean meie terviklikkuse püsimisele väga oluliseks kehalist aktiivsust ja massaazi. Olen töötanud taastusravis alates 1976-st aastast ja läbinud mitmeid liikumisravi ja massaazi täiendkoolitusi.
Terviseprobleemide ennetamiseks või taastumiseks on väga tähtis hea rüht, mis annab skeleti-lihassüsteemile õige koormuse. Sellega väldime paljusid sundasendist (ka istumine) tulenevaid vaevusi. Ka trauma järgsel taastumisel on oluline koht harjutustel, vältimaks lihaste kõhetumist või liigese liikuvuse vähenemist.
Tasakaalustavaks protseduuriks on ka tuhandete aastate jooksul kasutusel olnud massaaz. Kõige traditsioonilisem on klassikaline massaaz, mida võib teha vastavalt soovile kas kogu kehale või lokaalselt. Massaazil on positiivne mõju närvisüsteemile, lihaskonnale, vere-ja lümfiringele. Massaaz suurendab organismi vastupanuvõimet haigustele, mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral. Massaaz toimib otseselt nahale (paraneb higi- ja rasunäärmete töö, nahk muutub elastseks), nahaaluskudedele ja lihastele, mis omakorda mõjutab siseorganeid. Massaaz kiirendab kogu organismi ainevahetust, sobides hästi inimesele, kellel on lihaspingeid, stressi, ülekoormust.
Saame pakkuda ravivõimlemist- kasutades staatilisi lihase pingutus-lõdvestus harjutusi, venitusi.”

füsioteraapia

Millal tulla füsioterapeudi vastuvõtule?

  • Olete väsinud ja vajate lõõgastust.
  • Tunnete ülepinget, stressi, kaela ja- õlavöötme valusid
  • Tunnete pingepeavalu, seljavalu
  • Istuvast tööst tingitud vaevuste leevendamisek
  • Pärast spordivigastustusi
  • Arsti või treeneri soovitusel
  • Pärast operatsiooni
  • Pärast kipsi eemaldamist

Olete oodatud meie  füsioterapeudi vastuvõtule!

Aitame Teil võimalikult kiiresti paraneda, et saaksite jälle endiselt liikuda ja töötada. Koostame just Teie vajadustele vastava ravi, et Teil oleks võimalik peagi tagasi pöörduda igapäeva elu juurde.

Füsioterapeut City Tervisekliinikus