Kui te pole päris kindel, milline hooldus sobiks teile kõige paremini või mida teie nahk kõige rohkem vajaks? Olete teretulnud meie professionaalsete iluspetsialistide konsultatsioonile. Kindlasti leiame koos, teie soovidele parima lahenduse. Soovitame konsultatsiooni ka enne mitte-kirurgilise protseduuri valimist. Konsultatsioon on teile tasuta, kui valite välja sobiva protseduuri.

ILUSÜSTID

Ilusüstid on mõeldud:

  • näojoonte korrigeerimiseks,
  • kortsude täitmiseks
  • huulte kuju muutmiseks.

Sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja joonekeste tekkimisel. Protseduur on kiire (umbes 30 minutit) ja tulemus kestab sõltuvalt süstitavast piirkonnast ning preparaadist 9-18 kuud.

Teosyal ilusüstid

Täitesüstide valdkonnas on pakkuda  Svetsi uue põlvkonna toode Teosyal – uus hüaluroonhappe preparaat, mis annab väga tasase ja ilusa tulemuse!

Tegu on tõhusatoimelise ja kauakestva alternatiiviga plastilisele kirurgiale. Teosyal ilusüstid on mõeldud näojoonte korrigeerimiseks, kortsude täitmiseks ja huultele volüümi andmiseks ja huulte kontuuri ühtlustamiseks.

Vastunäidustused: verehüübimise häired; kollageeni sünteesi häired, hea- ja halvaloomulised kasvajad;  autoimmuunhaigused; allergiad. Ei ole soovitav rasedatele, rinnaga toitmise ajal, alla 16 aastastele. Paar nädalat enne ja pärast protseduuri mitte päevitada.

 

Protseduure teostavad plastika- ja rekonstruktiivkirurg dr Siim Simmo ja iluteenuste õde Reet Uustalu