CITY TERVISEKLIINIK – Kuulame Teid Südamega!

Oleme loonud uue erakliiniku, mis ootab Teid Tallinna kesklinna Foorumi maja 5. korrusel. City Tervisekliiniku eesmärk on pakkuda Teile hubases ja võimalikult privaatses keskkonnas personaalset meditsiinilist abi. Samuti aitame Teid tervise nõustamisel ning teeme tavapärast tervisekontrolli. Oleme mõelnud ka lastele. Laste- ning perearst aitavad laste nõustamise- ning vajadusel ravimisega. Teeme vaktsinatsioone, anname head nõu ning aitame peresid. Meil on aega ja me ei kiirusta. Meie kuulame Teid.

Meil töötavad ja annavad spetsialiseeritud abi: endokrinoloog, uroloog (meestearst), günekoloog (naistearst), pediaater (lastearst), dermatoloog (naha-arst), pulmonoloog (kopsuarst), kardioloog (südamearst), sisearst, perearst jt.

Samuti üritame pakkuda oma erakliinikus võimalikult kompleksset teenust.

Meie abiga on võimalik teha uuringuid: röntgenit, ultraheli-uuringuid, kompuuter- ja magnetresonantstomograafia (MRT) uuringuid. Väga palju erinevaid võimalusi on leida Teie muredele põhjus vere- ning uriinianalüüside abil.

Koheselt võime sooritada kiiranalüüse: mõõdame C-reaktiivset valku; teeme uriinikiiranalüüse; mõõdame veresuhkru sisaldust; määrame INRi patsientuuril, kes on marevaniseeritud; teeme südame kardiogrammi ja määrame 24h rütmi-kardiogrammi; mõõdame kopsumahtu; teeme uneapnoe uuringut.

Aitame hoida Teie tervist ja vaktsineerime Teid vaktsiinvälditavate haiguste ärahoidmiseks.

Teame üldise ja suure meditsiinisüsteemi kitsaskohti ja püüame anda enda poolt parima, et neid probleeme ja vigu vältida. Meie kliinikus töötavad ja meie koostööpartneriteks on paljud Eesti parimad arstid ja tervise-spetsialistid.

Loodame Teie usaldusele ja ootame Teid meie kliinikusse. Terviseprobleemide lahendamisel aitab väga palju hea sõna ja arstipoolne soe suhtumine. Patsiendile on tähtis võimalus arutada muresid professionaaliga, kellel on aega Teda kuulata. Aitame Teid võimalikult privaatselt ja anname just Teile vajalikku personaalset abi.

Meditsiini- ja terviseabi saab sündida vaid väga heas koostöös arsti, meditsiiniõe ja abivajajaga. Loodame, et suudame täita teie lootused. Meile on tähtis, et kõik meie inimesed ja pered oleksid terved.