Psühholoogiline nõustamine, psühhoteraapia, karjäärinõustamine

Oma töös kasutan erinevaid koolkondi ja meetodeid alates rääkimisest-kuulamisest, nimekirjadest, joonistamisest, kehalistest harjutusest kuni tööni unenägude, rännaku, filosoofilise nõustamise ja hüpnoteraapiani.

Hüpnoteraapia ( hüpnootiline e. holotroopne e. teadvuse muutunud seisundis):  kui hingamisele keskendudes lõõgastada keha ja rahustada meeled, on võimalik teadvustada tõrjutud, allasurutud, unustatud või mittemärgatud momente/konflikte/traumasid oma elus. Neid on võimalik praeguse küpsuse, tarkuse ja kogemuse abil endale sobival moel lahendada. See annab suure emotsionaalse kergenduse ja vabaduse teha edaspidi sobivamaid valikuid ja leida lahendusi. Paljud probleemid, sh. ka psühhosomaatilised (psühholoogilistest pingetest ja konfliktidest põhjustatud kehalised kaebused) saavad lahenduse/leevenduse.

Filosoofiline nõustamine sobib eriti tarkade ja tugevate inimeste juures, kes ei taha endast rääkida. Maailma probleemide ja filosoofiliste küsimuste varjus tegeleb inimene ise oma probleemide lahendamise ja eesmärkidega.

Grupiteraapiad:

“Transformatsiooni mängu” 4-6 osalejat, 4-8 tundi

“Empowerment” 6-16 osalejat, 2-3 päeva.

Haridus ja koolitused: olen lõpetanud Ülikooli arstiteaduskonna ja sotsiaalteaduste teaduskonna psühholoogia osakonna ning Leedu Humanistliku ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituudi psühhoteraapia taseme.

Psühholoogiline nõustamine ja psühhoteraapia:
Eksistentsiaalne psühholoogia ja teraapia, Enese teostamine (Empowerment), Transformatsiooni mäng, Protsessitöö, Naiste ja meeste olemuslik lepitamine (Essential Peacemaking), Jungi analüüs, NLP, humanistlik psühholoogia, grupianalüüs, gestalt, psühhodraama, Sophia analüüs, Wartegg test, EMDR, kinesioloogia, hingamistehnikad, naeruteraapia, Aleksander tehnika, Avatud ruum, Rännak, hüpnoteraapia (Eesti, Leedu, Läti, Venemaa, Iirimaa, Šoti, Austria, USA, Itaalia, Rootsi, Soome)

Idamaade õpetused:
Transendentaalne ja dünaamiline meditatsioon, ajurveda, akupunktuur, sudzhok, Nei Jing, Tai chi, Tui Na, Qi gong, joogad (hatha, tantra, kundalini, dünaamiline), Reiki, Shin-do, Falun gong (Eesti, Venemaa, Leedu, Ukraina, India, Austria, Läti).

Konfliktide juhtimine, karjäärinõustamine, kultuuridevahelised suhted:
(Eesti, Läti, Leedu, Soome, Venemaa, Iirimaa, Suurbritannia, Taani, Sloveenia, Austria, Itaalia, Belgia, Hispaania, Saksamaa, India, USA)
Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni (EAP), Venemaa Professionaalse Psühholoogia Liiga liige.
Osalenud EAP, Maailma Psühhologia Assotsiatsiooni ja Eurotas kongressidel ja konverentsidel: Moskva, Viin, Lissabon, Sidney, Varna, Jurmala, Chisinau, Tallinn, Vilnius
EAP poolt väljastatud Euroopa Psühhoteraapia Sertifikaat.