Alates augustikuust võtab City Tervisekliinikus vastu ka toitumisnõustaja Teele Teder.

teeleder

“Veel mõned aastad tagasi olin kindel, et see, millised me välja näeme, ei ole kuidagi seotud sellega, mida me sööme. Et kui oled suureks loodud, siis lihtsalt oled seda. Õnneks õpetas mulle elu, kui valesti olin arvanud. Olen tänaseks tänu toitumisele kaotanud oma kehakaalust 35 üleliigset kilo ning saavutanud ideaalkaalu. See kogemus innustas mind niivõrd, et õppisin Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustajaks, et ka teisi aidata. Toit pole vaid see, mis kõhtu täidab, sellest oleneb ka meie elukvaliteet, kuidas me ennast tunneme ja kui palju jõuame päeva jooksul korda saata. Ka paljud haigused on otseselt seotud just toitumisega.

Kui tahad kaalus alla või juurde võtta, sul on erinevad talumatused ja/või allergiad, soovid oma elukvaliteeti parandada ja süüa tervislikult, siis võta minuga ühendust. Teen omaltpoolt selleks kõik, et protsess oleks lihtne, nauditav ja jätkusuutlik!”

Huvi korral palun registreeri ennast vastuvõtule ja täida eelnevalt vastuvõtule vastav ankeet. Ankeedi võid ise kaasa võtta või saata info@citytervisekliinik.ee aadressile.

Loe ka Teele artiklit vee õigesti joomisest.

Toitumisnõustaja City Tervisekliinikus