Oma töös ühendan klassikalise ülikoolitarkuse (psühholoogia, TÜ 1988), kaasaegse holistilise maailmavaate, holistilise regressiooniteraapia meetodid ning elukogemuse. Lisaks psühholoogi-kutsele omandan praegu psühhoterapeudi praktilisi oskusi Holistika Instituudis terapeudiõppe 3. kursusel. Kui vaja, kasutan  reikit, see on hea meetod närvisüsteemi harmoniseerimiseks ja elujõu taastamiseks. Rakendan ka Anthony Robbinsi strateegilise interventsiooni põhimõtteid, mis on praktilised ja  positiivsed: igal inimesel on oma sügav sisemine elutõde ja kui me leiame endas selle tõe, siis julgeme elada säravamalt.

Usun, et kõige rohkem määrab teraapia edu nö teraapiline suhe, terapeudi pühendumine ja tahe aidata. Väga tähtis on ka inimese enda aktiivne tahe ja soov oma elu paremaks muuta ning olla avatud.

Teemad, millega on soovitav psühholoogi- psühhoterapeudi poole pöörduda:
— stress, pinged, ärevus
— meeleolulangus, depressioon
— unehäired, energiapuudus, väsimus
— rahulolematus eluga, tüdimus
— probleemid suhetega kodus, tööl või koolis
— lahkumineku ja leinaga toimetulek
— perevägivald, lapsepõlves kogetud hingelised traumad

— kaaluprobleemid, söömishäired
— hirmud ja foobiad
— seletamatud valud ja vaevused kehas
— soovite end paremini mõista ja vaimselt kasvada
— soovite leida elurõõmu
— soovite muuta oma elu ja saada edukamaks

 

Iga muutus algab esimesest sammust. Me oleme harjunud pingutama ja kannatama, kuid elu ei pea olema nii raske. Meie hing vajab ülekõige armastust ja suurt sooja ühendatuse tunnet. Kui tunned, et elukoorem läheb raskeks, otsi kindlasti abi.

Holistiline regressiooniteraapia (HRT) on kaasaegne tunnustatud ja efektiivne meetod, mis aitab tervetel inimestel lahendada elu- ja suhteprobleeme, saada kergemini üle rasketest aegadest ning saavutada tasakaal ja hingerahu. HRT on toeks õnneliku elu loomisel, milles on rahulolu ja mida elatakse täiel rinnal.

Oled südamest oodatud!
Virve Liis Rosenberg