City Tervisekliinik – Kuulame Teid Südamega!

City Tervisekliinik pakub hubases ja privaatses keskkonnas personaalset  meditsiinist abi. Samuti aitame teid tervise nõustamisel ning teeme tavapärast tervisekontrolli ja vaktsineerimist.

Kuigi kõige enam leiab meie töötajate seast vaimsele tervisele suunatud inimesi nagu psühholoogid ja psühhiaatrid, töötab meil kokku üle kolmekümne arsti ja spetsialisti-  nende hulgas meestearst, naistearst, nahaarst, südamearst, neuroloog, üldarst jpt.

Meie abiga on võimalik teha mitmeid uuringuid: röntgenit, ultraheli-uuringuid, kompuuter- ja magnetresonantstomograafia (MRT) uuringuid. Väga palju erinevaid võimalusi on leida Teie murede põhjus vere- ning uriinianalüüside abil.  Samuti teostame kiiranalüüse- mõõdame C-reaktiivset valku; teeme uriinikiiranalüüse; mõõdame veresuhkru sisaldust; määrame INRi patsientuuril, kes on marevaniseeritud; teeme südame kardiogrammi ja määrame 24h rütmi-kardiogrammi; mõõdame kopsumahtu; teeme uneapnoe uuringut jpm.

Teame üldise ja suure meditsiinisüsteemi kitsaskohti ja püüame anda enda poolt parima, et neid probleeme ja vigu vältida. Meie kliinikus töötavad ja meie koostööpartneriteks on oma valdkonna tipptegijad.  Parimate tulemuste saavutamiseks on meie erakliinikus võimalik saada võimalikult kompleksne teenus, kus mitu spetsialisti ja arsti tegelevad  samaaegselt kliendi ühe ja sama probleemiga.

Terviseprobleemide lahendamisel aitab väga palju hea sõna ja arstipoolne soe suhtumine. Patsiendile on tähtis võimalus arutada muresid professionaaliga, kellel on aega teda kuulata. Aitame Teid võimalikult privaatselt ja anname just Teile vajalikku personaalset abi.

Meditsiini- ja terviseabi saab sündida vaid väga heas koostöös arsti, meditsiiniõe ja abivajajaga. Loodame, et suudame täita teie lootused! Meile on tähtis, et kõik meie inimesed ja pered oleksid terved.

Citu Tervisekliinik asub Tallinna kesklinnas, Foorumi ärimaja 5. korrusel.

Meil on aega ja me ei kiirusta. Meie kuulame Teid.