Arstiabi

Võid meie poole pöördud nii tervisemurede ennetamise kui ravi korral. Meie kliinikus võtab vastu ligi kolmkümmend oma ala spetsialisti.

Sinu teenistuses on neuroloogid, dermatoloogid, uroloogid, naistearstid, kardioloogid, üldarstid, toitumisnõustaja ja paljud teised.

Tutvu meie teenustega

Vaimne tervis

Psühholoogilise nõustaja juures saab psühholoogilist abi iseenda isiksuse, suhete, elusündmuste ja elumuutustega seotud probleemide puhul.

Koos nõustaja ehk psühholoogiga analüüsitakse tekkinud ummikseisu, arutatakse selle muutmise võimalusi ning püütakse leida uusi vaatenurki, lahendusi ja tulevikuväljavaateid.

Tutvu teenustega

Esteetiline meditsiin

Meie kliinikust leiad ka valiku esteetilise meditsiini teenuseid. Valikus on nii kirurgilised kui mittekirurgilised teenused, mille eesmärk on üks – parem ja ilusam Sina!

Uuri lähemalt

Terviseuuringud

Erinevad testid ja analüüsid on hea võimalus oma tervislikku seisundit kaardistada. Koos testitulemustega saad kaasa ka professionaalse tõlgenduse ning praktilised soovitused edaspidiseks.

Tutvu uuringutega

Töötervishoid

Hoolitse oma töötajate tervise eest! Aitame teil valida sobiva töötervishoiu paketi. Võtame arvesse ohutegureid, millega töötajad kokku puutuvad ning seadusi, mis reguleerivad töötajate tervisekontrolli.

Uuri lähemalt

Tõendid, vaktsiinid ja protseduurid

Elus on palju olukordi, kus meil tuleb oma tervislikku seisundi kohta esitada erinevaid tõendeid. Nende saamiseks võid julgelt pöörduda meie kliiniku poole. Väljastame nii traditsioonilisi tervisetõendeid kui ka spetsiifilisemaid, näiteks meremehe- ja toidukäitleja tõendeid.

Tutvu teenustega

Teenuste hinnakiri

Tutvu kõikide meie teenuste hinnakirjaga.

Uuri lähemalt

Teenuste hinnakiri

Tutvu kõikide meie teenuste hinnakirjaga.

Uuri lähemalt