Meie kollektiiv
Meie kollektiiv
Arstid

Dr Ene Mäestu
Nahaarst
City Tervisekliiniku slogan „Kuulame teid südamega“ kõnetab mind ning püüan sellest ka oma töös lähtuda.
Olen lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli arstiteaduskonna pediaatria erialal.
Seejärel spetsialiseerusin dermatoloogia erialal ning täiendasin teadmisi dermatoskoopia baaskursusel International Dermoscopy Diploma Grazi Ülikooli juures Austrias. See on valdkond, mis areneb kiiresti ja vajab pidevat täiendamist, seepärast osalen regulaarselt täiendkoolitustel.
Lisaks töötan dermatoloogina Tallinna Lastehaigla Kesklinna Lastepolikliinikus ja Medemis Clinic`us.
Seltsidesse kuuluvus
Olen Eesti Naha-ja Suguhaiguste Arstide Seltsi, Eesti Arstide Liidu ning International Dermoscopy Society liige.

Dr Ingel Soop
Olen käinud Kärdla Põhikoolis ning Kärdla Ühisgümnaasiumis, mille lõpetasin 2013. aastal. Põhikooli ajal õppisin paralleelselt ka Kärdla Muusikakooli viiuli erialal, mille lõpetasin 2008. aastal.
Koheselt gümnaasiumi järgselt astusin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna, mille lõpetasin 2019. Samal aastal astusin ka dermatoveneroloogia residentuuri.
Olen osalenud igaastaselt nii Eesti erialaseltsi koolitustel ja koosolekutel kui ka Euroopa erialaseltsi sümpoosiumitel, samuti erinevatel dermatoloogia teemalistel täiendõppekoolitustel ning kursustel nii Prantsusmaal, Austrias, Saksamaal, Taanis, Sloveenias kui Itaalias.
Kõige enam huvitab mind patsientide elukvaliteedi tõstmine, et ravi oleks parimale kliinilisele praktikale vastav, inimesele teostatav ning paika pandud koostöös patsiendiga.
Pean oma töös olulisemaks läheneda patsiendile kui terviklikule inimesele, mitte näha vaid diagnoosi. Usun, et on oluline suhelda rahustavalt ning informatiivselt, mitte hukkamõistvalt. Pean oluliseks ennast pidevalt erialaselt täiendada ning luua tasakaal töö ja eraelu vahel, et püsiks motivatsioon ning töörõõm.
Seltsidesse kuuluvus
Olen liige Eesti Naha-ja Suguhaiguste Seltsis (ENSAS), Euroopa Dermato-ja Veneroloogia Assotsiatsioonis (EADV) kui Euroopa Haavaravi Assotsiatsioonis (EWMA).
Hobid
Vabal ajal tegelen erinevate kunstivaldkondadega, eriti portreede joonistamisega. Lisaks tegelen raskustreeningu ja jõutõstmisega. Armastan veeta aega sõprade ning lähedaste inimestega.

Dr Riina Vähi
Haridustee
1973-1979 Tartu Ülikooli arstiteaduskond ravi eriala
1979-1980 internatuur sünnitusabi ja günekoloogia erialal Pelgulinna Sünnitusmajas
Töökohad
1979-1999 a. naistearst Tallinna Pelgulinna Sünnitusmaja erinevates osakondades – günekoloogia, sünnitus, raseduspatoloogia , naistenõuandla (praegune LTKH)
1999 a.okt. kuni 2016 a. veebr. AS Medicum naistenõuandla juhataja ja naistearst
2016 sept. naistearst City Tervisekliinikus ja ITK Naistekliiniku Tõnismäe Naistenõuandlas
Olen ennast pidevalt täiendanud nii Eestis kui osalenud iga-aastaselt rahvusvahelistel konverentsidel Euroopas.
Seltsiline kuuluvus
Olen Eesti Naistearstide Seltsi ja Sugulisel Teel Levivate Haiguste Eesti Ühingu liige.

Dr Siim Simmo
Olen 1998.a. lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Lisaks olen läbinud Üldkirurgia residentuuri Tartu Ülikoolis ja Plastika-ja Rekonstruktiivkirurgia residentuuri Helsingi Ülikoolis ja saanud magistrikraadi Rekonstruktiivses Mikrokirurgias Barcelona Ülikoolist.
Samuti olen lõpetanud Skandinaavia riike hõlmava ühtse Plastikakirurgia Residentuuri programmi, kuhu kuuluvad Taani, Rootsi, Norra, Island ja Soome ja teinud vastavates riikides ka eksamid.
Dr Simmo on Eesti juhtivaid rinna-ja plastikakirurge, kelle ampluaa on väga lai, ta lõikab näiteks nii rinnavähki, teeb rindu taastavaid operatsioone kui ka rinna esteetilisi operatsioone. Ta on üks väheseid plastikakirurge, kes on läbinud naiste esteetilise genitaalpiirkonna kirurgia vastava koolituse ja saanud selleks ka litsentsi.
Dr. Simmo on ennast pidevalt täiendanud erinevatel plastikakirurgilistel koolitustel üle maailma, kus ta on opereerinud koos oma erialade tippudega erinevaid keha piirkondi.
Ta on toonud Eestisse skandinaaviapärase töökultuuri ja vastavad oskused. Ta on võtnud kasutusele palju uudseid ravi ja operatsiooni meetodeid ja püüdnud neid rakendada Eestis nii palju, kui võimalik. Hetkel jagab ta oma nii elu kui ka töökohta Eesti ja Soome vahel.

Dr Merle Starkopf
Haridustee
- 1994-1997 Tartu Ülikool kardioloogia residentuur
- 1989-1990 Tartu Ülikool sisehaiguste internatuur
- 1983-1989 Tartu Ülikool arstiteaduskond ravi eriala
Töökogemus
- 2015- City Tervisekliinik kardioloog
- 2002- OÜ Merle Kadarik kardioloog
- 2002- AS Ida Tallinna Keskhaigla kardioloog
- 1998–2002 Kuressaare Haigla kardioloog
- 1990-1994 Kuressaare Haigla erakorralise meditsiini osakond
Olulised täiendused
Koolitused erialakongresside näol nii Euroopas kui ameerikas (USA, Kanada). Koolitab ise nii kolleege üle Eesti kui õdesid
Kuulumine erialaorganisatsioonidesse
- Eesti Kardioloogide selts (ehhokardiograafia töögrupp, onkokardioloogia töögrupp)
- Eesti Hüpertensiooniühing
- Eesti Unemeditsiini Selts
- Euroopa Kardioloogide Selts

Dr Anne Perli
Lõpetasin 1974.a. TÜK ja 1975.a. neuroloogia internatuuri Tartus. Sellele järgnes 2-aastane spetsialiseerumine neurokirurgiale Tallinna Keskhaiglas. Alates 1980.a. viidi neurokirurgia osakond üle Mustamäele, kus töötasin neuroloogina kuni 2016. aastani.
Alates Eesti vabariigi taastamisest on olnud võimalus osaleda erinevatel rahvusvahelistel üritustel (Ateenas, Pariisis, Bordeauxs, Brüsselis, Lissabonis, Stokholmis, Helsinkis, Berliinis, Kasselis, Würzburgis, Lausannes, Kopenhagenis, Istanbulis ja Baltimaades).
Neuroloogia on kiirelt arenev teadus, eriti just geneetika aspektis, ja läbi Interneti avaneb US Medscape kaudu palju ahvatlevaid teemasid. Südamelähedased on mulle olnud parkinsoni tõbi, rahutute jalgade sündroom, ka migreeniga tegelemine. Aeg-ajalt pean ka koolitusloenguid s.h. Tallinna Kiirabis ja PERH koolituskeskuses.
Meie meditsiin on muutunud liialt piltdiagnostika ja uuringupõhiseks, liialt ratsionaalseks, tegevus haiglas on suuresti kiireloomuline liinitöö. Nüüd, mil töötan ambulatoorses arstiabis ja vähema koormusega, saan pühenduda sellele, mida olen alati oluliseks pidanud- inimlikkus, patsiendi isiksusse süvenemine. Meditsiin on nii teadus kui ka kunst.
Seltsiline kuuluvus
Neuroloogid kuuluvad kõik Eesti neuroloogide-neurokirurgide seltsi. Sellele lisaks olen Liikumishäirete seltsi ja muidugi Arstide Liidu liige.
Hobid
Muusika, aiatöö, loodus ja Eesti metsad.

Dr Martin kivi
Pean arstina kõige olulisemaks empaatiavõimet, tähelepanuoskust, vastutustundlikkust ning enesekriitikat. On väga oluline jääda oma kompetentsi piiridesse. Samuti ei saa ära unustada positiivset meelt.
Haridustee
1999-2004 Tartu Ülikool, residentuur, uroloogia eriala
1994-1999 Tartu Ülikooli arstiteaduskond, cum laude
1982-1993 Keskkool
Töökogemus
2016- AS Ida-Tallinna Keskhaigla Uroloogiakeskuse juhataja
2015- City Tervisekliinik, uroloog
2014- 2016 SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, uroloog-vanemarst
2011-2014 AS Ida-Tallinna Keskhaigla, uroloog- vanemarst
2004 -2014 AS Ida-Tallinna Keskhaigla, uroloog
Olulised täiendused
Täiendan oma teadmisi igal aastal mitmetel rahvusvahelistel erialastel konverentsidel ja seminaridel üle maailma.
Seltsidesse kuuluvus
2004-… Eesti Uroloogide Seltsi juhatus
2000-… European Association of Urology liige
2014- 2022 European Board of Urology liige, akrediteerimise komitee
2019-…Eesti Uroloogide Seltsi esimees
Profesionaalsed auhinnad
2018 5th Baltic Meeting in conj.with EAU2018 Latvia, Riga.
Third Karl Storz Award for best Poster Presentation: „Laparoscopic left adrenalectomy.Adrenal ganglioneuroma“.
2008 AS ITK Parima Arsti tiitel

Dr Kristel Amjärv
Üldarst

Dr Merje Lahe
Näen perearstina perede põlvkonnalist järjepidevust, mõnes mõttes on see ka ühiskonna peegeldus sellest samast ajaetapist. Soovin oma töös selgitada inimestele, et nende tervis on nende oma ning selle eest saab ta vaid ise vastutada. Mina saan sellel teekonnal olla toeks.
Minu elu saatvad armastused/hobid on koorilaul ja lugemine. Ikka ja jälle võtan ette Ernest Hemingway „Ja päike tõuseb“ ning P. L. Traversi „Mary Poppinsi“.

Arst
Dr Agita Inkena
Õppisin Tartu Ülikoolis arstiteadust, töötervishoiu residentuur on lõpetatud kuus aastat tagasi.
Austan inimese anatoomiat ja füsioloogiat ja proovin alati meeles pidada, et inimese organism on tervik. Proovin inimesi aidata nii, et ei tekiks nn nokk kinni, saba lahti, olukorda.
Eriti paelub mind kontoritöötajate tervishoid ja nende istumise korrigeerimine nii, et nad ennast ei kahjustaks.
Seltsiline kuuluvus
Kuulun Eesti Töötervishoiuarstide Seltsi.
Hobid
Koerad, kassid, laulmine ja idamaade meditsiin.

Dr Merilyn Randmäe
2018. aastal lõpetasin Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Peale üldarsti kutse omandamist otsustasin spetsialiseeruda psühhiaatriale. Hetkel olen psühhiaatria residentuuri viimasel aastal. Olen residentuuri jooksul töötanud Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinikus ja Regionaalhaigla psühhiaatriakliinikus.
Osalen regulaarselt psühhiaatria teemalistel koolitustel. Olen õppe raames läbinud kognitiiv-käitumusliku teraapia, pereteraapia, psühhoanalüütilise teraapia ja motiveeriva intervjueerimise algkoolitused.
Kõige enam olen tegelenud meeleolu-ärevushäirete valdkonda kuuluvate patsientidega, kuid vastuvõtule on oodatud ka kõikide muude vaimse tervise muredega patsiendid.
Psühhiaatrina töötamisel pean ennekõike tähtsaks usaldusliku suhte loomist patsiendiga, eesmärgina ühiselt leida parim ravi just konkreetsele patsiendile.
Seltsiline kuuluvus
Kuulun Eesti Psühhiaatrite Seltsi ja Eesti Nooremarstide Ühendusse.
Spetsialistid

Sirje Rass
Haridustee
- 1984-1988 Tallinna Ülikool end. Tallinna Pedagoogiline Instituut, pedagoogika ja psühholoogia osakond ,koolieelne pedagoogika ja psühholoogia eriala
- 2001 Tartu Ülikooli Avatud Ülikooli juures, kliiniline psühholoogia
Töökogemus
- 2018 City Tervisekliinik, kliiniline psühholoog, neuropsühholoog
- 2013 MTÜ Laste –ja Noorte Kriisiprogramm, Leinatoetuslaagri meeskonnaliige, grupijuht
- 2011 MPPK , Marienthali Kliinik, kliiniline psühholoog, neuropsühholoog
- 2009-2012 SA Tallinna Lastehaigla, kliiniline psühholoog
- 2006-2011 Ida-Tallinna Keskhaigla, kliiniline psühholoog, neuropsühholoog
- 2003-2006 Lääne-Tallinna Keskhaigla AS, Psühhiaatriakeskus, kliiniline psühholoog
- 1994-2003 Tallinna Psühhiaatriahaigla, psühholoog
- 1993-1994 Nõmme Lastekodu, sotsiaaltöötaja

Rita Rätsepp
Rita Rätsepp on lõpetanud Konservatooriumi Lavakunsti Kateedri näitlejana ja töötab sellel erialal 1984-ndast aastast.
Psühholoogia õpinguid alustas 2001.a. Professionaalse Psühholoogia Erakoolis, mille lõpetas 2008.a.
Ta on läbinud ka Audentese Ülikooli magistriõppe nõustamispsühholoogias.
2008.a. omistati Akadeemia Nord poolt sotsiaalteaduste (psühholoogia) magistri kraad.
Praktiseerinud Tallinna Lastehaiglas, Kesklinna Lastepolikliinikus ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla Psühhiaatriakliiniku lasteosakonnas. Töötanud Rocca al Mare kooli psühholoogina 2007-2016.
Täiendkoolitused
2004.a. Eesti Koolipsühholoogide Ühing -“Eneseanalüüs läbi muinasjuttude”
2005.a. Eesti Psühhiaatrite Selts – “Autism”
2006.a. MTÜ Laste ja Noorte Kriisiprogramm -“Eneseabistrateegiad kriisi ja trauma korral”
2007.a. Eesti C. G. Jungi Analüütilise Psühholoogia Selts -“Archetypes, symbols and symbol formation. Theory and Practice”Sandplay-training programme 1 and 2
2009.a. Moskva Positiivse Tehnoloogia ja Konsulteerimise Instituut -“Mänguteraapia tehnikad psühholoogi ja õpetaja töös”
2010.a. Marta Thorsheim-i “Perekonstellatioonide Kursus” , IMMA (Rahvusvahelise Meta-Meditsiini assotsatsioon) “Meta-Meditsiini moodulid A ja B” IMMA (Rahvusvahelise Meta-Meditsiini assotsatsioon), “Ülekaalulisuse ja Metaboolse Sündroomi Seminar”, Haridus- ja Teadusministeerium – “Kooli tegevus hädaolukorras”, Liivakella Seminar “Arengu eeldused ja arengukeskkonna loomine”‘
2011.a. Tron Enger, EFT- ADV -AAMET Level 3 „EFT ( Emotional Freedom Techniques)“ Level 1
2012.a. Eesti Kliiniliste Psühholoogide Selts: „Aspergeri sündroom – muutuv ja püsiv selles“
2013.a. Tartu Laste Tugikeskus, Samuel Schrürer: „ Loovmeetodid laste ja noorte nõustamises“ Ivica Mägi, „Autism, ADHD – ülevaade häiretest, peamised tunnused, kuidas õpetaja saab ära tunda A ja ADHD last“
2014.a. Tallinna Ülikooli Täiendõppekeskus: „Meeskonnatöö koolis, hariduslike erivajadustega õpilase toetamiseks“
2015.a. Tartu Ülikooli täiendusõpe: “ Uurimustöö koostamine ja juhendamine”,Lastepsühholoogide Ühing: “ Internet ja lapsed”, Hansa Konverentsid: “ Eesmärgikeskne e- suhtlus: põhimõtted, õigekiri, hea stiil”

Ene Tenno-Sorainen
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Loodus- ja terviseteaduste instituudi psühholoogia eriala magistriõppe spetsialiseerumisega nõustamis- ja kliinilisele psühholoogiale. Lisaks sellele läbisin kognitiiv-käitumisteraapia esimese astme õppe Eestis. Samuti olen täiendanud oma teadmisi USA Beck’i Kognitiiv-Käitumusliku Teraapia Instituudis (The Beck Institute for Cognitive Behaviour Therapy).
Olen Eesti Psühholoogide Liidu poolt atesteeritud psühholoog-nõustaja (tase 7) ja alates 2019 aastast töötan psühholoogina Tallinnas City Tervisekliinikus.
Praktilises töös keskendun täiskasvanute individuaalsele psühholoogilisele nõustamisele, kasutan teaduspõhiseid teadmisi kognitiiv-käitumuslikust psühhoteraapiast, psühhoanalüüsist ja lahenduspõhisest lühiteraapiast. Täiendan pidevalt oma erialaseid teadmisi koolitustel, erialakonverentsidel ja töötubades.
Töös on siiani olnud sagedamini käsitletavad teemad: liigne muretsemine, stress, ärevus, terviseärevus, meeleolulangus, madal enesehinnang suhete- ja suhtlemise probleemid, lein, traumaatilised kogemused, toimetulek kroonilise valuga.
Minu eesmärgiks on turvalise vestluse kaudu pakkuda selgust mõtetes ja tunnetes, leida koos lahendusi probleemidele, toetada valikuid ja toimetulekut keerulistes ning rasketes olukordades.

Kertu Leesmaa
Psühholoogina usun eelkõige suhete tervendavasse mõjusse – samamoodi kui erinevad suhted võivad mõjuda meie tegevust pärssivalt, on neil sageli ka arendav mõju. Kõik oleneb sellest, kuidas mingis olukorras nii iseend kui teist inimest tajutakse ja kuidas seeläbi reageeritakse, edasi minnakse. Läbi isikliku suhete ajaloo areneb arusaam endast ja ollakse motiveeritud ka teiste mina-arengusse oma energiaga panustama. Oluline on vaid läbielatut mõista ja sellest õppida.
Vahel võivad teatud olukorrad suhetes tekitada aga erinevaid tundeid, mis olukorda selgelt näha ei lase. Tunded vallutavad ratsionaalsuse ja tuntakse end tupikus olevat. Seepärast võib abistava suhtena mängu tulla psühholoog, kes olukorda objektiivselt näha aitab ja edasiste eesmärkide seadmisel toetab. On oluline, et inimene ei jääks raske olukorraga üksi.
Olen Tartu Ülikooli psühholoogia eriala vilistlane. Ülikoooli õpingute kõrvalt töötasin alates bakalaureuse esimesest aastast erivajadustega laste ja noortega Tartu Herbert Masingu koolis ning sealses Pepleri miljööteraapilises ravikodus. Olen kokku puutunud nii autismispektri häirega kui tundeelu ja käitumisraskustega lastega. Samuti on olemas kokkupuude mitmik diagnoosidega. Olen kursis trauma mõjuga lapse arengule ja käitumisele. Lisaks ülikoolis õpitule olen end täiendanud kunsti- ja pereteraapias ning läbinud Verge Eesti OÜ koolituse “Toimetulek agressiivse käitumisega”. 2017. aasta sügisel olin MTÜ Mure Pooleks grupijuht, mille eesmärgiks oli harida ning nõustada gümnaasiuminoori vaimse tervise teemadel.
Ootan Sind oma vastuvõtule, kui vajad abi ootamatute või suurte muutustega kohanemisel, ärevusnähtude või meeleolulanguse tekkimise korral. Tänu teadmistele süsteemsest pereteraapiast ja loovteraapia meetoditest olen valmis töötama nii laste kui noorte täiskasvanutega, lapse vanematega.

Toitumisnõustaja / Turundusjuht
Teele Teder
Peale seda kui olin ise üle kümne aasta tugevalt ülekaaluline olnud ning siis aastaga 36 üleliigset kilo kaotanud, hakkas mind toitumine huvitama. Sain aru, et sellest, mida suhu pistame või ei pista, sõltub väga palju. 2016. aastal lõpetasingi toitumisnõustaja eriala Annely Sootsi Tervisekoolis ning samal ajal asusingi tööle City Tervisekliinikusse.
Pean oma töös väga oluliseks jätkusuutlikke muudatusi ning annan endast kõik, et iga klient avastaks enda jaoks sobivaima elustiili.
Hobid
Hiina meditsiin, tai chi, jooga.

Merle Pals
Õde

Lucy Zarip
Õde

Abiõde
Inger Kaljula
Õpin hetkeseisuga Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ämmaemanda erialal ja samal ajal töötan abiõena City Tervisekliinikus.
Mulle meeldib ämmaemanda/õe eriala puhul kõige rohkem see, et meie töö baseerub suuresti inimestega suhtlemisel ning seeläbi saame oma panuse anda inimese tervisesse. Kindlasti peab ka siin ära mainima, et antud erialal on väga palju arenguvõimalusi ning töö ei ole kunagi igav.
Minu jaoks on õena väga tähtis olla inimese jaoks olemas ning kuulata neid. Samuti olen väga tugevalt seda usku, et parim ravi maailmas on ennetus ning just seetõttu meeldib mulle töötada esmatasandi tervishoius ning aidata inimesi enne kui nende mure liige suureks kasvab.
Seltsiline kuuluvus
Kuulun üliõpilasena Eesti Ämmaemandate Ühingusse.
Hobid
Kui ma ei tegele parasjagu kooli või tööga, siis meeldib mulle lugeda raamatuid ja kuulata muusikat.

Astra Aavik
Optometrist

Õendusjuht
Eliise Berens
Peale gümnaasiumi edukat lõpetamist Saaremaal 2013. aastal, kolisin Inglismaale, kus omandasin University College of Birminghamis cum laude bakalaurusekraadi juhtimises (Hospitality with Events Management inglise keeles). Peale nelja-aastast kursust tulin tagasi Eestisse, kus astusin sisse Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ämmaemanduse erialale ja lõpetasin selle 2022. aastal cum laude.
Lisaks olen läbinud immuniseerimisalase täiendkursuse ning sõja- ja katastroofmeditsiini kursuse.
Varasemalt olen töötanud Ida-Tallinna Keskhaigla emadusnõuandlas. Praktikaid teostanud Saaremaa Haiglas sisehaigustes, kirurgias ja sünnitus/günekoloogia osakonnas. ITK-s neonatoloogias, sünnituses, günekoloogias. LTKH-s sünnitusosakonnas, naiste kliiniku erakorralises. PERH-is psühhiaatria subakuutses osakonnas.
Mulle meeldib, et mu töö ei ole üksluine ja kunagi ei tea, mis päev toob. Protseduurid võivad olla rutiinsed, aga patsiendid on alati erinevad ja nendega ühise keele leidmine on põnev ülesanne.
Mind huvitab väga patsientide ja kolleegidega ühine koostöö, mis aitab mõista patsiendi terviklikkust ja viib patsiendi terviseseisundi heaoluni.
Hobid
Armastan aega veeta looduses: mere ääres, metsas jalutades ja matkates. Meeldib väga ujuda, talvel harrastan talisuplust.

Teenindusjuht
Ülle Ots
Olen õppinud Rahvusvahelises Cidesco koolis kosmeetiku eriala (2001 – 2003) ning Tallinna Ülikoolis psühholoogiat (2006 – 2009).
Olen läbinud mitmeid koolitusi nii psühholoogia kui klienditeeninduse valdkonnas.
Minu jaoks on oluline, et inimesed saaksid vajaliku abi, meie väike positiivne kollektiiv teeb kôik selleks, et tagada parim teenindus.

Tegevjuht
Kadri Helena Rõõmus
Meditsiin paelus mind juba lapsena. Unistus oma kliinikust tundus sellel ajal aga võimatu.
Õe diplomi sain Tallinna Meditsiini koolist. Meditsiini kooli kõrvalt õppisin Eesti esimeses kosmeetikute koolis. Hiljem lõpetasin Tallinna Tehnika Ülikooli majandusteaduskonda, ärijuhtimise eriala ning täiendasin ennast regulaarselt erinevatel juhtimisalastel koolitustel.
Olen töötanud õena Soomes. Minu esimene oma ettevõte oli ilusalong. Ligi 20 aastat töötasin rahvusvahelistes meditsiini ettevõtetes. 2015. aastal sai koos hea sõbranna ja pikaaegse kolleegi Kristel Amjärvega loodud City Tervisekliinik.
Pean väga oluliseks, et meie kliinikus tunneksid ennast kõik hästi, nii meie arstid, õed, spetsialistid kui ka loomulikult meie kliendid ja patsiendid. Meie kliiniku märksõnadeks on hea teenus, sest me ei kiirusta, meil on patsiendi jaoks aega. Me kuulame teid südamega!
Seltsidesse kuuluvus
Olen MTÜ ÄND Ärinaiste Delegatsioon juhatuse liige.
Hobid
Hobideks on oma aias toimetamine ja pilates. Rõõmu teevad perega koos reisimised ja olemised.
KUULAME TEID SÜDAMEGA!
City Tervisekliinik pakub hubases ja privaatses keskkonnas personaalset meditsiinist abi.
Samuti aitame teid tervise nõustamisel ning teeme tavapärast tervisekontrolli ja vaktsineerimist.