Günekoloog

Günekoloogi ehk naistearsti vastuvõtule ootame naisi kõikides vanusegruppides.

Esimest korda oleks hea naistearsti juurde pöörduda enne suguelu alustamist, et saada nõu rasestumisvastaste vahendite kasutamise kohta. Kui olete juba suguelu alustanud, tuleks vastuvõtul käia vähemalt kord aastas. Soovitav on tulla vastuvõtule ka seksuaalpartneri vahetumise korral.

Naistehaiguste esinemisel või riskigruppi kuulumise korral tuleks vastuvõtul käia sagedamini, iga juhtumi puhul soovitame eraldi naistearstiga konsulteerida, et panna paika personaalne külastuste sagedus.

Günekoloog ehk naistearst tegeleb vastuvõtul:

  • naistehaiguste ennetamise ja raviga,
  • pere planeerimise ja kontratseptsiooni nõustamisega,
  • üleminekuea toetusraviga.

Kohapeal on võimalik teostada ultraheli uuring.

City Tervisekliinikus võtavad teid vastu kaks väga toredat ja professionaalset günekoloogi: dr Riina Vähi ja dr Liis Mitt (Ida-Tallinna Keskhaigla).

Günekoloog

  

Dr. Liis Mitt

Günekoloog

  

Günekoloogi teenusedHind (€)*
Günekoloogi vastuvõtt65
Günekoloogi vastuvõtt koos UH uuringuga 85
NB! Palume, et annaksite visiidile tulemata jätmisest teada hiljemalt 24 tundi. Tulemata jätmisest mitteteatamisel on kliinikul õigus nõuda visiiditasu ülekandega. NB! Mõjuva põhjuseta vastuvõtule ilmumata jätmisel või aja tühistamisel vähem kui 3 tööpäeva enne vastuvõtuks broneeritud aega esitatakse arve spetsialisti tööaja kompenseerimise eest leppetrahvi summas 40 eurot. Uue vastuvõtuaja broneerimise eelduseks on tasutud arve.