Uroloog

Uroloogia on kirurgiline eriala, mis tegeleb nii meeste, kui ka naiste kuse- ja suguelundite haigustega, samuti neerupealise haiguste kirurgilise raviga. Uroloogia hõlmab nii elu vältel tekkinud haigusi (kasvajad, kivitõbi, eesnäärme suurenemine, traumad) kui ka kaasasündinud arenguhäireid.

Uroloog ehk meestearstilt saab abi ka probleemidele, mis puudutavad spetsiifiliselt mehe tervist:

  • erinevad seksuaalhäired,
  • suguhaigused,
  • sugutrakti põletikud,
  • eesnäärmeprobleemid jne.

Uroloogi konsultatsioonile ootame kõigis vanuserühmades mehi, kui ka naisi.

Meie kliinikus ei teosta uroloog küll kirurgilisi operatsioone ega protseduure, kuid meie juurde saab pöörduda uroloogi konsultatsioonile. Samuti on kohapeal võimalik teha ultraheli uuring ning lasta teha teisi vajalikke analüüse, kaasa arvatud PSA test, et saada hinnang oma tervislikule seisundile.

Meie kliinikus töötavad uroloogid dr Martin Kivi, Ida- Tallinna Keskhaiga Uroloogia osakonna juhataja ja dr Teesi Sepp, PERH.

Uroloog

  

Dr. Teesi Sepp

Uroloog

 

Uroloogi teenusedHind (€)*
Uroloogi vastuvõtt Dr Martin Kivi115
Uroloogi vastuvõtt Dr Martin Kivi korduv konsultatsioon95
Uroloogi Dr Teesi Sepp vastuvõtt90
NB! Palume, et annaksite visiidile tulemata jätmisest teada hiljemalt 24 tundi. Tulemata jätmisest mitteteatamisel on kliinikul õigus nõuda visiiditasu ülekandega. NB! Mõjuva põhjuseta vastuvõtule ilmumata jätmisel või aja tühistamisel vähem kui 3 tööpäeva enne vastuvõtuks broneeritud aega esitatakse arve spetsialisti tööaja kompenseerimise eest leppetrahvi summas 40 eurot. Uue vastuvõtuaja broneerimise eelduseks on tasutud arve.