Tervisetõend

Tõend tööle asumiseks

Tervisetõend tööle või õppima asumiseks on vajalik, et ennetada nakkushaiguste levikut kohapeal.

Meie õe vastuvõtul väljastame nii toidukäitleja tervisetõendeid kui ka tõendeid õpetajatele, teenindus- ja tervishoiutöötajatele.

Tervisetõendi taotleja saab täita tervisedeklaratsiooni meie kliinikus kohapeal.

Olenevalt tõendi taotleja kutse- või tegevusalast määrame uuringud ja analüüsid (kopsuröntgen, nakkushaiguste bakteriaalne uuring). Uuringu tulemused tulevad hiljemalt viie päeva jooksul. Kui tervisekontrolli käigus tõendi väljastamist takistavaid terviseprobleeme ei esine, saame vormistada tõendi.

Autojuhi tervisetõend

Mootorsõidukijuhi tervisekontrolli vastuvõtu saab broneerida meie kodulehel. Soovitame aja kokkuhoiuks enne täita tervisedeklaratsiooni aadressil www.digilugu.ee. Kui puudub võimalus tõendit elektrooniliselt täita, saate seda mugavalt teha ka meie juures kliinikus paberil.

Tervisekontrolli käigus hindab arst ja õde kliendi tervislikku seisundit, võtab vereanalüüsi, kontrollib nägemist.  Kui tervisekontrolli käigus tõendi väljastamist takistavaid terviseprobleeme ei esine, saame tõendi väljastada juba samal päeval.

Tervisekontrollile palume kaasa võtta isikut tõendav dokument ja vajaduse korral auto juhtimise ajal kasutatavad abivahendid – prillid, kontaktläätsed või muud. Soovitame aja kokkuhoiuks enne täita tervisedeklaratsiooni aadressil www.digilugu.ee.

Meremehe tervisetõend

Teostatakse vajalikud terviseuuringud töötervishoiuarsti poolt, kes omab spetsiaalset litsentsi ja on kinnitatud Terviseameti ja Veeteede Ameti poolt meremehe arstiks.

Uuringud teostatakse vastavalt meremehe tervisekontrolli reguleerivale õigusaktile. https://www.riigiteataja.ee/akt/111072012014

Meremehe tervisetõendi uuringud: vererõhu mõõtmine, spirograafia, EKG, audiomeetria uuring, silmatabel, värvitaju.

Analüüsid: uriin, veri

Töötervishoiuarsti poolne läbivaatus, neuroloogilised testid  ja otsuse väljastamine.

TõendidHind (€)
Tervisekontroll mootorsõiduki tervisetõendi taotlemiseks50
Tervisetõend toidukäitlejale (BAK analüüs)65
Tervisetõend (koos kopsuröntgeni + BAK analüüs)85
Tervisetõend õpetajad, tervishoiutöötajad, ilu- ja isikuteenuseid osutavad töötajad
(kopsuröntgen)
60