Curriculum Vitae

Diana Talimaa

Töökogemus:

2014-2015 Spa juhataja/füsioterapeut, Hotel Albana Real, Zermatt, Šveits. Massaaži, passiivsete venituste ja pehmekoeteraapia kasutamine erinevate akuutsete ja krooniliste vigastustega patsientidel, kinesioteipimine, ortooside jm, abivahendite soovitamine, nõustamine lumelauasõidu- ja suusatamistehnika osas, lisatreeningprogrammide koostamine ja õpetamine. Koostöö nii amatöörsportlaste kui professionaalidega.

2014-2014 Füsioterapeut, Onmega Dolphin Therapy Center, Marmaris, Türgi. Füsioteraapia läbiviimine erinevate neuroloogiliste ja skeleti-lihasüsteemi probleemidega lastel kasutades Adeli Therapy Suit´i, Gross-süsteemi, kehalisi harjutusi, venitusi, passiivset ravi. nõustamine abivahendite ja ortooside suhtes, koostöö teiste terapeutidega.

2013-2014 Spa juhataja/füsioterapeut, Le Grand Joux Spa, Prantsusmaa. Raviprotseduuride ja terapeutide graafikute koostamine ja haldamine, toodete tellimine ja tooteregistrite haldamine, suhtlemine teiste osakondade juhatajatega, spaterapeutide koolitamine ja supervisioon, raviprotseduuride ja tootemenüüde loomine, müük ja reklaam, klientidega suhtlemine.

2013-2015 Füsioterapeut, AS Põlva Haigla. Füsioterapeutilise hindamise ja füsioteraapia läbiviimine

2009-2011 Massaažiterapeut, Bondi Juction Massage Clinic, Austraalia. Klassikalise massaaži, spordimassaaži, kuumakivimassaaži, trigenicsi ja pehmekoeteraapiate teostamine.

2009-2011 abivahendite vajaduse hindamine ja soovitamine, koostöö teiste taastusravispetsialistidega, dokumentatsiooni täitmine, praktikantide juhendamine.

2009-2011 Füsioterapeut, Rehe rehabilitatsioonikeskus. Rehabilitatsiooniplaanide täitmine, füsioteraapiateenuse osutamine.

2008-…       Seljatreeningute ja pilatesetreener, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.   Seljatreeningute ja pilatesetreeningute läbiviimine.

Haridus:

2014 Registreeritud füsioterapeut, Health and Care Professionals Council, (Suurbritannia)

2011 Terviseteaduse magister füsioteraapia erialal (MSc), Tartu Ülikool

2010 Füsioterapeut III kutse, Eesti Füsioterapeutide Liidu Kutsekomisjon

2008 Terviseteaduste bakalaureus füsioteraapia erialal (BSc), Tartu Ülikool

2005 Keskharidus, Paide Ühisgümnaasium

 

Täiendkoolitused:

2014 Füsioteraapia printsiibid õlaliigese probleemide korral

2013 Füsioteraapia printsiibid põlveliigese probleemide korral

2013 Füsioteraapia printsiibid hüppeliigese probleemide korral

2012 Trigenics

2011 Rehabilitatsiooni- ja motoorikavahendid erivajadustega lastele ja noortele

2011 Pehmekoeteraapiad alajäseme probleemide korral

2011 Pehmekoeteraapiad kaela- ja õlavöötme probleemide korral

2010 Funktsionaalne teipimine kinesioteipimise baasil

2009 Rehabilitatsioonimeeskonna spetsialistide koolitus

2009 Kinesioteipimise algkoolitus (KT1) ja edasijõudnute koolitus (KT2)

2008 Personaaltreeneri baaskursus

2008 Puhke- ja treeninglaagrite korraldamise kursus

Magistritöö teema:

Kolmekuulise aktiivse füsioteraapia mõju kroonilise kaela- ja õlavöötme müofastsiaalsete valudega naispatsientidele“

Muu informatsioon:

Eesti Füsioterapeutide Liidu liige, Eesti Füsioteraapia Üliõpilaste Seltsi asutajaliige, Suurbritannia Health and Care Professional Council´is registreeritud füsioterapeut. Olen Eesti Füsioteraapia Üliõpilaste Seltsi kaudu teinud koostööd Eesti Füsioterapeutide Liiduga, Eesti Haigekassa ja Sotsiaalministeeriumiga. Koostöös Tartu Ülikooliga olen juhendanud füsioteraapia üliõpilasi. Olen korraldanud Eesti ja Läti füsioterapeutide ühise suvesessiooni ESTVIA 2013. Ms Office´i, Interneti, meditsiini- ja tervishoiualaste andmebaaside kasutamisoskus.  Olemas B-kategooria autojuhiluba, sõidukogemust 10 aastat. Meeldib väga reisida ja tegelda erinevate spordialadega.